מידע נוסף


אנשי קשר:

אלי גוז
clig@tashtit.co.il
נייד: 054-7912660

שגיא קפלן
sagik@tashtit.co.il
נייד: 054-7912661

משרדי ליבהר:
טל: 08-9270430
פקס: 08-9785126

לאתר ליבהר העולמי

LIEBHERRתעבורה אחזקות בע"מ - חטיבת תשתית מייצגת בישראל את חברת LIEBHERR מגרמניה, המייצרת ומשווקת ציוד מכני הנדסי ומנופים. תשתית - ליבהר פועלת בענפי הבנייה, התשתית ועבודות העפר בישראל כ- 30 שנה ונותנת מענה לשוק הישראלי על מגוון צרכיו ושימושיו.

לעבוד בכל הכוח
כלי הצמ"ה של ליבהר נחשבים כבר שנים לכלים החזקים בעולם. הם מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ועוברים התאמה לתנאים המיוחדים של הארץ. בנוסף לאיכותו של המוצר, תשתית-ליבהר מתאימה ללקוח את הכלי לצרכיו וזאת מתוך ניסיון רב בארץ ומתוך שותפות של עבודה בשטח בפרוייקטים רבים בענפי התשתיות והבנייה, ביניהם כביש חוצה ישראל, מפעל הפוספטים בנגב, נחל צין ועוד.

שירות בכל הכוח ועם כל הלב
בזכות הנדסת האנוש המעולה ומערכות התפעול והבקרה הנמצאות בכלים, נהנה המפעיל מרמת נוחות והפעלה גבוהה במיוחד. אך מה שבאמת עושה את ההבדל ומציב את הבחירה בליבהר ככדאית במיוחד היא רמת השירות הגבוהה שלא נופלת מרמתם של הכלים עצמם: חב' תשתית - ליבהר מעמידה לרשות לקוחותיה שירות 24 שעות ביממה וזמינות חלפים שלא תמצא בשום חברה אחרת. בתשתית - ליבהר אנו שמים דגש על המערך הכולל של השירות ללקוח ברמה ובאיכות שתשתית - ליבהר מאופיינת בהן מתחילת דרכה. היחסים עם הלקוח מושתתים על קשר לטווח ארוך, אמון ואמינות, לכן חשוב לנו לתת ללקוח מענה 24 שעות ביממה ובכל מקום.

מגוון כלים וגדלים בלעדיים
LIEBHERR מוכרת בישראל בהצלחה מרובה את המחפרים והמנופים הניידים הגדולים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק הישראלי- מחפרים במשקלים של כ- 350 טון המסוגלים להרים בכל כף כ-20 קוב וכן מנופים ניידים בעלי יכולת הרמה של 900 טון. כלים אלו כבר עובדים ומוכיחים את עצמם ואת אמינותם שוב ושוב בשוק התשתיות והבנייה בישראל.