איכות הסביבה

תשומת לב לסביבה כחלק משגרת הפעילותחברת "תשתית" מייחסת חשיבות רבה מאוד לאיכות הסביבה.
תשומת הלב לאיכות הסביבה היא חלק בלתי נפרד מכל הפעילויות העסקיות שלנו.
בשנת 2017 "תשתית" קיבלה התעדה לתקן הבינלאומי לניהול סביבתי ת"י ISO 14001:2004 ונמצאת בתהליך של הכנות להתעדה לשדרוג לתקן 14001:2015.
זאת בנוסף, לתקן הבטחת האיכות הבינלאומי ISO 9001 שברשותה מאז שנת 1994.

מדיניות ניהול איכות ואיכות הסביבה

צמצום ההשפעה על הסביבה
אנו מודעים לכך שעלינו להבטיח שהתהליכים והמוצרים שלנו יהיו בעלי השפעה מועטת ככל האפשר על איכות הסביבה. כפי שאנו ממשיכים לפעול לשיפור מתמיד של האיכות והיעילות שלנו, אנו גם פועלים באופן מתמיד להפחית עוד יותר את ההשפעה של הפעילויות שלנו על איכות הסביבה. לדוגמא, במפעל באיינדהובן משתמשים במים מתעלה סמוכה לקירור מתקני הייצור, במקום במי שתייה איכותיים. ובמתקן המתקדם של דאף לבחינת מנועים, משתמשים בבלמים חשמליים מתקדמים, דבר המאפשר ייצור חשמל המספק עד 20% מצריכת החשמל של מפעלי דאף באיינדהובן. מתקני הייצור, הן בהולנד והן בבלגיה, עומדים בתקן "אפס פסולת להטמנה" שפירושו שלא מעבירים כלל פסולת להטמנה, אלא מעבדים אותה עיבוד נוסף.
מנועי פאקאר
הדאגה לאיכות הסביבה ניכרת גם במוצרים שלנו, בראשם מנועי פאקאר החסכוניים, שעומדים כמובן בדרישות פליטת המזהמים יורו 5. דאף מובילה שוב את תחום פיתוח המנועים, בהיותה יצרנית הרכב האירופית הראשונה שמציעה את כל מערך המנועים שלה בגרסת EEV הנקייה במיוחד. מנועים אלה, המוגדרים כ-Enhanced Environmental Vehicles (כלי רכב מתקדמים מבחינה סביבתית), הם בעלי פליטת חלקיקי פיח הנמוכה לפחות ב-33% מהדרישות של תקן יורו 5 הנוכחי. עד לאחרונה הניחו שניתן להגיע לדרגה זו רק עם מנועי גז. דאף מסוגלת להגיע אפילו לערכים נמוכים יותר עם מנועי דיזל עמידים ואמינים.