חדשות ואירועים

סדרת LF של דאף זכתה בתואר משאית השנה של ציי הרכב 2019 בבריטניה

סדרת LF של דאף הוכתרה, זו השנה השלישית ברציפות, בתואר "משאית השנה של ציי הרכב" בטקס הפרסים השנתי של המגזין הבריטי המוביל Commercial Fleet. בנוסף, זכתה דאף גם בתואר "יצרנית השנה". בכך זכתה דאף בשני הפרסים החשובים ביותר בתחום המשאיות בטקס חלוקת פרסים זה לשנת 2019. הפרסים הוענקו בעקבות הצבעה של קוראי Commercial Fleet, הכוללים אנשי מקצוע מכל רחבי ענף התחבורה בבריטניה.

הזכיות הקודמות של הדאף LF בתואר "משאית השנה של ציי הרכב" היו בשנים 2018 ו-2017. בשנת 2016 זכה מערך הדגמים של המשאיות קלות המשקל של דאף לניצחון גם בקטגוריית משאית החלוקה העירונית. למרות התחרות הקשה השוררת תמיד בתחום ציי הרכב בבריטניה, הדאף LF זוכה להערכה רבה הודות לשימושיות ולאמינות שלה, הודות לתמיכה לאחר המכירה, והיותה משאית אהובה על בעלים ומפעילים של ציי רכב.

"שלוש הזכיות הרצופות של ה-LF משמחות אותנו מאוד", אמר ריצ'רד זינק, מנהל השיווק והמכירות וחבר מועצת המנהלים של דאף משאיות. "הן מהוות עדות לאורך החיים של רכב רב-תכליתי וגמיש זה. העובדה שהפרס הזה מוענק בעקבות משוב של בעלים ומפעילים של ציי רכב היא חשובה מאוד. איש אינו מסוגל לשפוט טוב יותר את הביצועים של המוצרים והשירותים שלנו מאשר אלה התלויים בהם מדי יום ביומו. אותם מפעילים דורשים רמות גבוהות של פרודוקטיביות, אמינות-על וזמן פעולה מקסימאלי, וכמובן שרשת מרכזי שירות דאף הפנטסטית שלנו חייבת לקבל קרדיט על כך שהיא מספקת רמות ללא תחרות של תמיכה לאחר המכירה."